| UnicornulDulce a întrebat:

AM NEVOIE URGENT DE UN RASPUNS! Am un perus, e cam batran, si s-a speriat azi de ceva. Ieri era vesel si nu avea nimic. A inceput sa faca crize de nervi, sa scoata sunete pe care nu le-a facut pana acum, se invarte in cerc, sta pe o parte... Am fost la veterinar si i-a dat niste calmante si mi-a spus sa astept. Cam ce as mai putea face pentru el?

1 răspuns:
| Mihnealihnea a răspuns:

Stiu ca poate e diferit dar porumbelul meu face asa cand urmeaza sa naparleasca sau sa faca un ou.