| anonim_4396 a întrebat:

Am o broscuță țestoasă și de câteva zile de când i-am cumpărat altă mâncare nu mai mănâncă nimic. de ce? dau fundă

5 răspunsuri:
| 保羅 a răspuns:

Poate sa invatat cu mancare lui care o manca si asta noua nu ii place poate o vrea inapoi pe cea veche nu mai lua alta cred ca nu-i place da-eu pe aia care ii place

| SherryXoX a răspuns:

Poate nu ii place mancarea. Dai mancarea care eu dadeai si inainte si daca nici aia nu o mananca, ar fi bine sa mergi la un doctor veterinar cu ea

| issa2001 a răspuns:

Paii...eu cred ca nu este obisnuita cu aceasta mancare si din aceasta cauza nu mai mananca dar iti recomand sa il intrebi mai de graba pe veterinarul de unde ai luat mancarea... Funda?

| cameliastiucevreau a răspuns:

Simplu nu-i place... ori are ceva mancarea aia care eu dau tu... dai aceeasi mancare care o manca inainte laughing funda?

| Oana1522me a răspuns:

Las-o sa se invete cu mediul. am si eu una, si pana s-a invatat cu mine i-a luat ceva timp happy