| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumpărat azi o broscuță țestoasă care îmi ziceți și mie ce mănâncă înafară de viermișori uscați și ce să îi mai cumpăr?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Mai mananca niste creveti numiti gamarusi sau pestisori mici si uscati.
Ori la petshop ai acolo un ''meniu'' de o saptamana pentru broscuta.
Funda?

3 răspunsuri:
| alin503 a răspuns:

Pai ar mai fi meniul zilei te duci la pet shop si ii zici, purici si pesti uscati

FUNDA?

| ralucabalan2010 a răspuns:

Buna! Ii poti cumpara mancare speciala pentru testoase din orice hipermarket sau pershop. Sunt diferite sortimente. Am auzit de la o prietena care a avut si ea testoasa mananca carne de vita si orice fel de carne cruda. Succes!happy

| RaluuR a răspuns:

Trebuie sa ii dai laptuca, le place foarte mult verdeata.
sau pur si simplu te duci la pet shop si intrebi ce mananca broscutele testoase.

Funda? :*