| anonim_4396 a întrebat:

Am o catea de 6 ani care nu poate deschide gura iar de mancat,mananca doar ce este tocat si foarte putin, iar cand ii deschid gura pe jumatate o doare si fuge, iar in sat avem un veterinar care ma mult de injectie nu stie sa faca..este incompetent
De la ce ar putea fi, dantura are un os ramas? de trei zile este asa

1 răspuns:
| SoulEaterFan a răspuns:

A mancat cumva oase?
E un dinte care o doare ori ori altceva nu stiu ce sa fie! Incearca sa o hranesti cu suzeta sau cu seringa ori cu degetul mai merge uneori