| joghu22 a întrebat:

Am o catelusa bichon in calduri si a intrat de azi in a doua saptamana. I-am adus un catel de aceeasi rasa dar nu il lasa…Nu mai stiu ce sa mai fac. Are 3 ani jumate si-mi doresc enorm puisori de la ea… Oare de ce nu vrea? De altfel călărește jucariile

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Cand lasa usoare urme de sange, atunci este momentul.Greu fara.

| Andreeush a răspuns:

Du-o la veterinar.

| Vikaa a răspuns:

Este un metis, sterilizeaz-o, fi responsabil. Sunt destui amarati ce vor o casa, si nu pot ca vin unii cu metisii la vanzare/adoptie.