| anonim_4396 a întrebat:

Am o catelusa care are culoarea maro(ca o caprioara are blana)si as vrea sa ii cumpar o zgarda care sa se asorteze, ce culoare sa ii cumpar? happy

9 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bună.
Roșie, mai ales că este fetiță.

| Mwha a răspuns:

Eu zic că i s-ar potrivi una verde smarald( sau orice nuanţă de verde gasesti). Ar ieşii cu siguranta în evidenta şi ar arata super draguţ.

| anonim_4396 explică (pentru Mwha):

Interesant...

| dragosbogdan001 a răspuns:

Una anti-purici si poate una si pentru tine, ca puricii sunt contagiosi laughing Glumeam i-ai una roz sau rosie sau chiar maronie, dar mai inchisa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as spune un roșu sângeriu închis cu un medalion auriu sau argintiu... Se asorteaza si nu este prea țipător...

| Kriss96 a răspuns:

Rosu sau mov. Albastru e de baieti. Mie mi se pare ca verde arata cel mai bine pe maro dar fiind fetita s-ar putea sa nu-ti placa. De aceea eu aleg rosu sau mov.

| BlaaBlaa a răspuns:

Rosie ar arata foarte dragut cu o placuta pe care scrie numele ei. :3

| dalii389 a răspuns:

Ar arata frumos o zgarda albastra. happy

| veronique122003 a răspuns:

Eu i-as lua una de piele maro deschis cu un medalion auriu pe care sa scrie numele ei si pe spate nr tau e telefon(in caz ca se pierde) sau una roz pal si poate rosie numai ca cea rosie va fi putin cam obisnuita si cred ca ai vrea ceva mai special. Acum, alegerea ta! big grin