| ABYG a întrebat:

Am o catelusa care de abia a făcut ochi si azi am observat ca nu e foarte stabilă și se tot răstoarnă din cauza unu picior din fața si îl tine mai mult sub ea. Piciorul nu e umflat. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Cricy a răspuns:

E normal daca e pui, abia i au rasarit ochii. Asa ma speriasem si eu cand am vazut ca actualul meu caine nu se tine pe picioare, dar acum trebuie sa o vezi, e cea mai stabila si mai frumoasa dintre toti fratii ei. Mai asteapta, nu incerca sa grabesti natura. Daca peste 1 luna maxim 2 nu face progrese, mergi la veterinar.