| FrumoasaTa a întrebat:

Am o groaza de cintece compuse de mine si as vrea sa le pun melodie, cine stie cum pot face melodii prin calculator? cum vedetele isi fac melodiile ca cantece prin calculator? dau funda pentru cel mai bun ajutor.

6 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Da dar vedetele isi fac cantecele la studio nu pe calculator la ele acasa asa ca... mai bine consulta un specialist

| FrumoasaTa explică (pentru Clarissaaz):

Am auzit la nu stiu ce emisiune ca poti sati descarci un fel de programa si singur iti alegi tipul de muzicaa felul in care se cinta, mai in scurt iti alegi toate notele muzicaale, macar un indiciu cum se numeste programa? daca ati auzit de ea bine inteles...

| FrumoasaTa explică:

Da ca sa fie clar eu gasesc o persoana care sa le cinte eu nu le cant

| Nomoreregretstb a răspuns:

Pai pe youtube big grin

| felisbalan a răspuns:

Imi pare rau dar tu nu esti pregatita, ai gasit macar un impresar pentru tine? Poti sa-ti fiu eu, am sa-ti trimit un mesaj dar va trebui ca printr-un mesaj sa -mi dai un cantec, bine?

| felisbalan a răspuns:

DJ Sheepwolf Mixer