| kar1GaNNN a întrebat:

Am o iepuroaica si urmeaza sa nasca si m-am gandit ca unu din pui sa il dresez, stie cineva cum pot dresa un iepure si de la cat timp trebuie dresat? Ofer funda!

7 răspunsuri:
| samynța a răspuns:

Trebuie sa fete*

La 3 luni sau cand tu crezi ca e mai bine. Poti sa-l dresezi pana-n 6 luni.

http://iubimrozatoarele.ro/? p=210

| kar1GaNNN explică (pentru samynța):

Dar eu vreau sa stiu cum il pot dresa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Nu cred ca iepurele are capacitatea de intelege ceva precum sunt cainii sau mailutele, sau alte aniale care pot fi dresate.Nu stiu, eu nu am vazut iepuri dresati.Ce ar putea face un iepure dresat? Sa faca tumba?
Eu unul inca nu am vazut nicaieri iepure dresat.

| kar1GaNNN explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa ma dau mare in fata prietenilor sa vada ce am facut eu si cum l-am invatat miscari big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Aaa,nu stiu, Nu cred ca un iepure are capacitatea si inteligenta altor animale.Un iepure nu stie decat sa manance si sa bea apa. Posibil dar eu inca nu am vazut. Mai asteapta, ppoate iti va da cineva un raspuns concret.

| danyel2012 a răspuns:

Nu stiu mai exact cum trebuie dresat, dar stiu ca trebuie dresat de la varste cat mai fragede

| kar1GaNNN explică (pentru danyel2012):

De la 3 luni cand incepe sa prinda si el putere.