| robert232 a întrebat:

Am o intrebare da ca am un caine shitzu negru femela si se inperecheaza cu un shitzu alb ce culoare o sa aiba pui? funda pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| OmidaVesela a răspuns:

Posibil negru, posibil alb, posibil alb cu pete negre happy

4 răspunsuri:
| Anduta_1569 a răspuns:

Asta nu conteaza. Daca montezi doi caini albi, pot iesi si pui patati, dar si pui monocolori.
Deci, roba puilor poate varia.Pot iesi orice culoare poate avea un Si-Tzu

| mona a răspuns:

Albi,negri sau albi cu pete negre si invers

| Asiryx a răspuns:

Un shitzu panda.

| MrAnonymus a răspuns:

Alb,negru,alb cu pete negre sau negru cu pete albe, aici depinde ca cat de tari sunt genele mostenite de la amandoi.