| Siscanu12 a întrebat:

am 2perusi femela si mascul de vreo 5 zile tot se inperecheza nui nimic daca se inperecheaza asa des?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nimic daca se imperecheaza asa des…
Probabil ca e el mai viril-asa…, ceea ce e foarte bine, zic eu…
Da` ce-i dai sa manance? Sau ce-i pui in mancare?

| Siscanu12 explică (pentru anonim_4396):

Nu le pun nimic special le dau iarba verde mincare din 8 componente si os de sepie, si un cuib.ma uimit faptul facut fiindca femela o am de 2 ani si nu de mult l-am luat pe mascul.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
DESPARTE-I si nu ii mai lasa impreuna.
Pune femela intr-o parte si masculul in cealalta, nu e bine sa se imperecheze mereu.

| Siscanu12 explică (pentru kar1GaNNN):

De ce nu e bine? gasisem pe net numa ce ca se vor inperrchea citeva zile la rind.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Siscanu12):

Pai faci ce vrei cu ei, daer eu zic sa ii desparti un timp happy