| Kirt a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au acvariu. Daca dau de mancare la pesti si pestii nu mananca imediat ce le dau, mancarea va ajunge pe fundul acvariului, ei vor mai manca de acolo? In ultima perioada observ ca doar sanitarul sta la fundul apei si mananca de acolo, restul nu.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Incearca sa le dai fulgi care stau mai mult la suprafata si mai ales nu le da multa ci putin, sanitarul da asta face aduna mizeria de pe fundul acvariului.