| DenisIonut01 a întrebat:

Am o nimfa foarte cuminte care sta mereu libera,vine pe mine,sta sa o mangai etc si mai am un marele alexandru la fel de bland gasit de cineva afara si prins si el e bland sa sa il mangai ai dau sa mance din mana nu ma musca tare. Dar as vrea sa il las si pe el in camera mea liber cu nimfa dar mi sa nu se bat "bat" ca il omoara pe puiu de nimfa, daca il apropi pe nimfa de alex face o gura asa mare si pupilele se micsoreaza la fel cand e speriat, intrebarea este adresata celor care au aceste doua pasari si au avut experienta asta dar si pentru cei cu pareri, rog sa scrieti langa raspuns textul : [parerea mea]

1 răspuns:
| Letytya99 a răspuns:

Pai daca sunt doi masculi sau doua femele se bat (asa s a intamplat si cu cintezele mele)dar daca pui o femela si un mascul totul o sa fie okkwinking