| daana a întrebat:

Am o pisica care a fatat un pui. Puiutul e motan (mentionez ca a facut doar unul). Dar nu e normal. Are in zona genitala ceva ciudat, ceva care iese in afara(ceva mic, ca un viermisor). In momentul in care l-a nascut nu avea nimic. Parea perfect sanatos. Apoi, peste 2 saptamani, i-a aparut aceasta chestie, ca o malformatie. Si era lovit putin la o labuta, dar i-a trecut. Se poate ca pisica sa-l fi scapat in timp ce il muta, si de asta i-a aparut aia? Nu stiu daca va trai cu aceasta mica malformatie. E vioi, mananca bine, e foarte frumos. Sper ca nu va avea probleme.

4 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Du-l mai fato la veterinar ca e si el o viata, pacat de el sa sufere, chiar nu poti sa faci treaba asta pentru el? du-l la vet si o sa traiasca sigur straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine du-te la un medic veterinar, inainte sa fie prea tarziu!

Răspuns utilizator avertizat