| draganaurica a întrebat:

Pisica mea mananca toate florile din casa, ce sa fac sa o potolesc?

7 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Pisica ta este o vegetariana convinsa.
Cumpara-i jucarii care sa-i consume timpul si energia.

| Elly4all a răspuns:

Eu cred ca o doare capul sau burta si mie mi s-a intamplat la fel cu pisicuta mea si ia trecut. Mult noroc.

| hugin a răspuns:

Exista substante amare special pentru asa ceva. gasesti pe net

April
| April a răspuns:

Pisica are nevoie de verdeata.Neaparat, daca vrei sa ai o pisica sanatoasa, cumpara din piata boabe de grau, jumatate de kg., de ex., ca sa-ti ajunga pentru mai mult timp, pune pamant intr-un vas si seamana boabele de grau.Cand va rasari, pisica isi va satisface nevoia de verdeata si pe masura ce il va"paste "semeni altul...Nu e un capriciu pisicesc e o necesitate organica...

lolita
| lolita a răspuns:

Pulverizeaza putin parfum

| mioara a răspuns:

Sa pui niste griu intr- un ghiveci il las sa creasca si ii dai la pisica

| leinad a răspuns:

Cumpara-ti cactusi, sigur nu o sa-si puna armura de fier si manusi in labute.