| Richardo69 a întrebat:

Pisica mea a fătat si are 2 puiuți mici si adorabili, dar faza este ca asa mama asa pui si pisica mea este cam salbatica in sensul de: nu sta la mangaiat si fuge si asa sunt si pisoi dar eu vreau sa nu ma creada ca le fac rau. Azi le-am dat de mancare si nu stiu daca va mai fugi cand ma vad. Ce pot face ca sa le înbânzesc? Fundă

Răspuns Câştigător
| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Ai grija de ei si mangaie-i de mici... Asa am facut si eu iar motaneii mei sunt cuminti si stau pe langa casa.
Daca simt ca ii iubesti vor fi cuminti.Si mama motaneilor mei era foarte salbatica dar cu ei nu am probleme.

Sper sa reusesti, dar totusi ai grija ca am avut mai demult unul si mi l-au furat, ca era prea bland sad

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Dacă petreci timp cu ei de mici se vor obișnui cu tine. Nimic deosebit.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Mangaiei de mici ca sa se obisnuiasca cu tine!