| FurMoon a întrebat:

Am o pisica care imediat face 1 an.Am observat ca a inceput acum cateva zile sa respire cu limba afara, exact ca un catel.Cand m-am uitat mai atent, avea limba albastra ca si cum s-ar fi sufocat cu ceva.Am observat ca a respirat asa toata ziua si a doua zi la fel.Am fost ingrijorata si am dus-o la medicul veterinar.Acesta a spus ca e de la varsta, si cand i-am spus ca are doar un an, a spus ca nu are timp de o consultatie amanuntita.Am mers acasa si aceeasi problema, a inceput de data asta sa respire cu dificultati, a incercat sa vomite de 2 ori,dar nu avea ce, pentru ca nici sa manance nu vrea, nici macar mancare de oameni...gen pui sau asa ceva.Nu este de rasa,e primita cadou de la matusa mea,si as vrea sa stiu ce ii pot face, ma sperie foarte foarte tare acest lucru, si nu vreau sa o pierd.Mutumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| xCascavaalProblemex a răspuns:

Buna!
Sa stii ca am avut si eu pisici si aceeasi problema dar nu-ti face griji ca respira asa pentru ca ii este foarte cald
Deci nu te teme nu va muri

Funditssa? :* happy

| FurMoon explică (pentru xCascavaalProblemex):

Multumesc pentru ajutor, si da, fundita :3

2 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Doamne ce javra de veterinar, cum sa iti zica ca nu are timp de o consultatie? doamne fereste...:@