| rosehudson a întrebat:

Hey TPU...Cand eram ma mica am vazut un film si nu stiu cum se numeste.In el era vorba despre o lume a spiritelor in care vrea o femeie sa intre si afla niste chestii despre matusa ei care era macelar si i-a dat cu toporul in cap la o fata si spiritul ei bantuia casa.Filmul s-a terminat simplu:Matusa fetei a inceput sa isi vomite oasele dupa ce niste spirite au fost la ea.Imi puteti spune va rog cum se numeste filmul daca stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca filmul pe care il cauti se numeste They Wait (Luna Fantomelor). Sper ca am fost de ajutor, bye!

| rosehudson explică (pentru anonim_4396):

Da! Exact acela e! Multumesc mult!

1 răspuns: