| DustyMan a întrebat:

Am o pisicuta de 5 luni si de vreo 3 zile nu prea mananca adica mananca putin si cu greu. Inainte manca mult si cand o strigam venea la mine acum cand o strig nuvine, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| liiaa a răspuns:

S-ar putea sa fie bolnava...Incearca sa te joci cat mi mult cu ea pentru ai castiga atentia.In cel mai rau caz consulta un medic veterinar. Funda?

1 răspuns:
| Cosminovici18 a răspuns:

Du-o la un consult la medic iar daca e bolnava o tratezi iar daca e doar o stare incearca sa-i atragi atentia sa te joci cu ea mai mult!