| Cristina87 a întrebat:

Am o pisicuta de aproximativ 5saptamani gasita pe strada si a inceput sa mictioneze foarte des, e mai mereu uda.Am mai crescut si alti pisoi si nu aveam problema asta. Oare sa merg la veterinar?

1 răspuns:
| sucita20 a răspuns:

Buna! DA, cred ca ar trebui sa mergi la veterinar cu ea. Adica este mica si poate sa aiba ceva la rinichi. Asa stii ca este cel mai sigur lucru. Si eu, anul trecut am gasit un pisoi mic, si amarat. Si cum spui tu era tot timpul ud intre piciorusele din spate, aaa si am uitat sa mentionez era iarna... dar dupa cateva saptamani i-a trecut. Asa ca sfatul me este sa nu te ingrijorezi prea tare! OK? Calm happy