| victor1 a întrebat:

Salutari.Am o pisicuta care de cateva zile se urca in dulapuri,mananc mult, cand il vede pe motan il maraie( e fata) se joaca mult.Ma zgarie cand o ating la burtica.E gestanta(cum imi dau seama daca e sau nuy si cate saptamani mai are

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Din ce zici acolo este foarte posibil sa fie gestanta.
Dar trebuie sa mergi cu ea la veterinar! Numai asa iti poti da seama daca e gestanta. Veterinarul o s-o palpeze.

3 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Toate mâțele reactioneaza urat la atinsul pe piept intre labutele din fata. Unele si la burta reactioneaza daca sunt atinse. Vezi sa nu fie ranita totusi.

| depye a răspuns:

Consulta un veterinar!

| victor1 explică:

Nu are nimic cred ca de joaca dar totusi cum pot afla daca e gestanta in afara de medicul veterinar