| camimia a întrebat:

Am o pisicuta in varsta de 7luni, sterilizata la 6 luni si de 3 zile nu prea mananca, doarme tot timpul iar cand o iau in brate plange. Aseara am observat ca are pe burtica, in dreptul labutei dreapta sus o umflatura tare si o doare la atingere.Nu ma la sa sa o ating, plange si ma zgarie. La telefon medicul veterinar a spus ca poate s-a batut cu alta pisica, fiind in curte

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Eu am prieteni care sunt medici veterinari.Si prin telefon nu rezolvi nimic, nici nu isi pot da ei seama ce spui, fiindca oamenii sunt foarte subiectivi in descrierea problemei cu animalutul de companie.

| Sophieka a răspuns:

Nu la telefon rezolvi problemele medicale... Poate a calcat in ceva sau i-a ramas ceva in labuta.

Trebuie mers cu ea la un medic veterinar si vazut problema.

| haileewatson a răspuns:

De urgenta la medicul veterinar.
Nu inteleg de ce pierzi timpul pe TPU.
Daca doamne fereste moare pisica e vina ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la telefon se fac consultațiile, ci pe viu. Mergi cu ea la veterinar.