| Crisstinayy12 a întrebat:

Motanul meu s-a bătut într-o zi cu o pisica și de atunci ea e șchioapă. Uneori da uneori nu. Poate cea o umflatura la picior? De exemplu : ieri era bine iar azi e șchioapă și mă musca dacă o ating. Doarme acum.Ce are? Și ce să fac fara veterinar?

3 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Pai de ce fara veterinar? Acolo aflii raspunsul cel mai bun, fii sigura.

| alex055 a răspuns:

Si eu am avut un caine nu sa batut cu nimeni sau altceva si cateva la zile la rand schiopata chiar rau, nu i-am facut nimic, dupa un timp si-a revenit

| A179 a răspuns:

Și motanul meu șchiopăta, și când să mă uit ce are la lăbuță, mă zgâria și mă mușca. Începuse să îmi se cam umfle și i-am dat cu niște albastru de metil și începuse să se simtă mai bine, i-am dat de câteva ori și s-a vindecat, a durat cam o săptămână, maxim. La fel și al meu de bătuse și din acest motiv șchiopăta. Sper să se facă bine și motanul tău.