| BuzneaDenis a întrebat:

Am o problema. Acum 2 zile am gasit colivia celor 2 papagali ai mei plina de picaturi de sange si pe unul dintre ei cu aripioara ranita. Ce sa ii fac? Nu mai canta la fel de mult si nu prea mai zboara. Nu mai este activ. Problema este ca nu stiu ce s-a intamplat cu el.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Papagalii cântă?
Daca sunt doi papagali, inseamna ca celalalt i-a facut ceva.

| BuzneaDenis explică (pentru darrio2007):

Canta dar mai putin. masculul e ranit. femela nu are nimic

| movi a răspuns:

Cel mai bine il duci la veterinar.

| BuzneaDenis explică:

Si-a revenit. Multumesc oricum. a inceput sa cante si sa zboare din nou