| AlexMarian17 a întrebat:

Am o problema.Am 2 perechi de porumbei si ambele au scos un ramd de pui anul acesta. Dupa ce puii au inceput sa se acopere cu putine pene s-au imperecheat iar si au depus oua la 1 saptamana. Puii inca sunt mici si nu stiu sa manance singuri.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| SarahSa a răspuns:

Pune niste boabe de grau intr-un pai si deschide-le chiocul, apoi pune-le paiul in gura si o sa manance. Sa nu pui boabe de porumb ca sunt prea mari pentru ei.

1 răspuns: