| Anonimus4Ever a întrebat:

>-am o problema am un papagal si ii cad penele si acum nu mai poate zbura e ceva normal isi schimba penele din cauza cai toamna si o sa-i creasca altele sau e blonav care ma poate lamuri si pe mine ca sa stiu dau fundita mersi happy

Răspuns Câştigător
| Roua2001 a răspuns:

Exista o rasa de papagal caruia ii cad pene de la aripi dar nu toate deodata... a tau este bolnav...

3 răspunsuri:
| Sup3rN0va a răspuns:

De obicei le cad penele atunci cand sa ranit in locu respectiv.
Ori e bolnav.
Deci esti sigur/a ca nu l-ai calcat sau sa ranit? Orcum daca te duci la veterinar e in regula.

| Anonimus4Ever explică:

Multumesc de ajutor acum e totu okhappy

| Irimia_Irina_1992 a răspuns:

E bolnav, mergi la veterinar cu el cat de curand.