| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calcu. :
De ceva vreme mi-au aparut cateva foldere ( nu stiu ce sunt ) si nu au nume, de fapt sunt folderul se numeste, spre ex. 67564abhfe87748. ceva de genu'. Am incercat sa le sterg si spune ca imi trebuie permisiunea. Pr si simplu nu pot sa le sterg, am incercat de toate. Le-am redenumit ca sa nu le recunoasca calcul meu dar tot nu pot sa le sterg. Vreo solutie? ^.^ Funda si voturi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati de greseala din al doilea rand :,, de fapt sunt folderul ''.ma gandeam la altceva big grin

| redQueen a răspuns:

Este posibil sa fie vreun virus. De obicei sunt virusi cam afurisiti care creeaza genul acesta de foldere. Am avut si eu. Incearca cu un antivirus bun( Avira, AVG) si daca nu merge du-te la un specialist. Bafta!

| sssss a răspuns:

Da.Am avut si eu.Sunt niste micuti virusi.Descarca "Avast Antivirus"(il ai gratis prima luna), scaneaza-ti calc.El o sa ii gaseasca.Atunci ii stergi cu ajutorul antivirusului si o sa scapi de ei!
O zi buna!:*