| Meganos a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger, scriu dar cand dau enter nu apare scrisul pe pagina. Cel mai bun raspuns funda! nici cel care trimite, pagina goala mai pe scurt.

Răspuns Câştigător
| cosmin_6815 a răspuns:

Uite asa am patit si eu dar am apelat la sute de oameni si toti mi-au dat acelasi raspuns ca trebuie sa reinstalez yahoo mesenger dar daca vei instala yahoo mesenger sa iei yohoo mesenger10 fiindca e cel mai bun si vei avea si aceiasi lista de prieteni si totul va fi la fel astept funda!

3 răspunsuri:
| madieee a răspuns:

La fel imi apare si mie cate odata, dar dau sing out si merge...la mine este din cauza ca nu merge netu' bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ymessenger.ablog.ro/......enger.html

Sper sa te ajute postul acesta! Pe mine m-a ajutat!

| Abbydobrowolska a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l apoi...merge.daca nu merge probleme cu netu...asa mi s-a intamplat si mietongue