| alexandra_2435 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! nu stiu ce am facut la yahoo messenger, ca scriu si cand trimit imi dispare scrisul si daca imi scrie cineva nu imi apare pe pagina, imi apare jos in colt la laptop si nu stiu ce sa-i fac. l-am dezinstalat am instalat altu si tot asa apare. va rog sa ma ajute cineva dau fundita multumesc

10 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Acest tutorial o sa te ajute:
http://www.videotutorial.ro/? p=1922

| Wilder a răspuns:

Ok uite fa asa:
1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 click pe Start
8 click pe Run
9 in Run scriem: regsvr32 vbscript. dll si apasam Ok
10 Apesi pe Ok in fereastra de confirmare.

Si gata! Tie ti-a dat eroare pentru ca nu ai introdus cum trebuie codul in Run.Scrie-l asa cum ti l-am dat, cu spatiu si litera mare unde trebuie si o sa iti mearga happy

| Wilder a răspuns:

Ti-am mai zis, coduril trebuie bagate EXACT cum ti le-am dat. Daca totusi nu merge, mai incearca, sau trimite-mi un screenshot sa vad ce poate fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreabate la un medic calculatalog am glunit rolling on the floor

| alexandra_2435 explică:

Am incercat cu video tutorial dar imi da eroare

| alexandra_2435 explică:

Nu merge nici cu aia de la video tutorial nici cu reinstalarea mess-ului nu stiu ce sa mai fac

| alexandra_2435 explică:

Mersi, dar primul cod nu merge numai al doilea nu stiu e ce?!

| alexandra_2435 explică:

Ce sa trimit?

| alexandra_2435 explică:

Am bagat codurile alea de nu stiu cate ori, dar primul nu merge...ala cu[js] nu merge numai al doilea