| SuP3r a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger! Cand scriu la cineva nu se trimite iar cand imi scriu mie nu pot citi imi apare alb! Va rog ajutati-ma da funda :X

Răspuns Câştigător
| ostafy a răspuns:

Buna ...Am avut si eu problema asta...dar s-a rezolvat degeaba incerci sa instalez din nou nu-ti merge reinstaleaza windosulwinking si merge exact am avut si eu merge garantez. funda?:X

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Reinstaleaza ti messul sau scoate"ti multimessul daca il ai merge sigurwinking

| hard7 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa iti iei alt yahoo messenger si gata. funda?