| Hayabuzza a întrebat:

Am o problema! Pisica mea miauna, respira rapid, tremura, toarce, vine la mine. Va rog, Ajutati-ma! Nu stiu ce sa-ti fac!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are, vezi poate îi este foame sau este speriată, ia o in brate poate îi este frig, are nevoie de caldură.E fata sau băiat.

| Hayabuzza explică (pentru CristiDinBucuresti):

De fapt am aflat ce avea. Ea a avut o presimtire ca mi s-a intamplat ceva rau si brusc, mi-a curs sange din nas. Acum totul este bine happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, ce face pisica? Este mai bine?

| Hayabuzza explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mda. Am pus o intrebare pe TPU si astept raspuns. E tot legat de pisica. Daca doresti sa te uiti, te rog.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Hayabuzza):

Ti am raspuns uita te.

| Freya1 a răspuns:

Vrea sa te joci cu ea simte nevoia de afectiune

| Crackman a răspuns:

Este in calduri...