| alexalexandrusincerul a întrebat:

Am pisica cazata la un hotel si din anumite motive, vreau sa o iau inapoi mai repede, desi le platisem pentru mai multe nopti. Duminica cabinetul si receptia nu au program.O pot lua maine sau trebuie sa astept pana luni? Voi ati mai facut check out duminica la un astfel de hotel?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de unde sa ghicim noi? Da un telefon.

| Iote a răspuns:

Poti sa o iei mai repede. Dar tu vrei si banii inapoi?

| KR0N5TADT a răspuns:

Nu am probleme de genul ăsta. Pisica mea este cazată în șură. Am vrut s-o duc la hotel, da mi-a zis că ea nu este snoabă ca alții.

| Ornato a răspuns:

Never give up!

| mariusfacatoruldemagii a răspuns:

Eu cred ca poti! Nu te da batut