| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

La ce hotel este cazata Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Artista Lady Gaga a sosit miercuri dimineaţă la Bucureşti, însă a stat în jur de patru ore în autocarul cu care a venit din Bulgaria şi care a fost parcat în faţa hotelului Athénée Palace Hilton din centrul Capitalei. Ea a fost întâmpinată de zeci de fani adunaţi în faţa hotelului unde este cazată - Athénée Palace Hilton -, în jurul orei 14.30, când a coborât din autocar.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei să mergi să arunci cu ouă în ea?

| ζøvعღ a răspuns:

Este cazata la hotelul Hilton din Bucuresti. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*