| Adynutza112 a întrebat:

Am primit o pisica siameza si plange in continuu ce sa-i fac vrea afara dar daca ii dau drumu fuge si nu o mai gasesc... este foarte sperioasa! va rog ajutati-ma dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| BombonikThaa a răspuns:

SA ITI TRAIASCA!:*Incearca sa fii foarte atasata de ea sa ii arati iubire, hraneste-o bine si prin mese bune dai si lapte.Cumpara-i o zgarda si plimbo pe afara sa se acomodeze cu imprejurimile. Poti sa cumperi si niste jucarii cu care poti sa te joci cu ea ofera-i multa atentie in perioada asta de acomodare. PUPICI:*:*:*

| Adynutza112 explică (pentru BombonikThaa):

Multumesc mi-ai fost de ajutor :*

| BombonikThaa a răspuns (pentru Adynutza112):

Ma bucur ca te-am putut ajuta.:*:*

| Adynutza112 explică (pentru BombonikThaa):

:*

5 răspunsuri:
| Lavinia7386 a răspuns:

Incearca sa-i oferi cat mai multa atentie, joaca-te cu ea. Asa se va acomoda mai repede cu tine