| cristianahsm a întrebat:

Am si eu un papagal perus pe si ii dau sa manance simorcov.Are ceva?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Nu se intampla nimic. Sa ii pui si o oglinda in cusca.

6 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic. E bun si pentru papagali.

| noktambul a răspuns:

"SIMORCOV"? Ce e aia? E bun? Ca as manca si eu ca, oricum, toata lumea ma face de papagal!

| Lucaci a răspuns:

Glumsti? Morcovul este cel mai bun lucru de mancat pentru papagali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic poti sa ii dai varza marar sau patrunjel morcov telina multe multe sau chiar seminte... decojte sau cu coaa dar main mari si fara sare

| Alessya90 a răspuns:

Nu are nimic... papaglaii mananca si morcovo, cartofi...

| Eliara a răspuns:

Morcov? Nu, i face bine dar iti recomand sa i ei o perechie sau altfel moare (experienta proprie) sau ceva oglinda