| Bloxx a întrebat:

Am un bichon de 5 luni caruia i-am facut prima faza a deparazitarii interne. Respiratia lui miroase foarte urat. Dupa deparazitare si dupa vaccin s-ar putea ca mirosul sa dispara? Si daca nu ce ar trebui sa-i dau?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Ar trebui sa-l duci la veterinar (asa cum ai zis si tu, sa-i faca vaccin).

Dar s-ar putea sa fie alta problema:
Am o intrebare...Iti speli catelul pe dinti (sau ii dai ceva apa de gura?)?

Asta cred ca e problema mirosului urat de gura.

P.S.: Daca vrei sa nu-i mai miroasa gura, trebuie sa-i dai ceva apa de gura pentru catei.

1 răspuns:
| MissYoyo a răspuns:

Crede-ma ca o sa dispara de la sine. Stiu pe propria experienta