| anonim_4396 a întrebat:

Salut, azi am observat ca motanul meu miroase urat in zona fundului, i-am facut baie si tot miroase. Are 2 luni si nu cred ca e in calduri...ce ar putea fi? PS: mirosul a aparut dintr-o data, ziua a mirosit ok, dar noaptea pe la 21-22 a inceput sa miroasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai mirosit in fund?

| MihaelaDart a răspuns:

Un motan intra in calduri in jurul varstei de 6-7 luni. Posibil sa aiba o infectie interna si astfel ii da mirosul ciudat. Mergi la medicul veterinar.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la veterinar sa il miroasa si el in fundlaughing sa il consulte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miros in fund, după câteva minute pui o întrebare în care zici ca motanul tău de comporta ciudat, vezi ca poate a intrat ceva strigoi in el, lasă veterinarul, du-l la preot laughing