| cosminboy12 a întrebat:

Am un Bichon de 7 saptamâni si face pipi des si foarte foarte mult e bolnava sau doar așa face ea pipi, funda!

Răspuns Câştigător
| AnaMaariaa1996 a răspuns:

Eu zic ca mai bine mergi la un medic veterinar sa fii sigur ca nu este bolnava. Depinde de mai multe lucruri, de cantitatea de apa pe care o bea, depinde cat de des face. daca mananca bine? sunt mai multe lucruri..nu-ti pot spune exact..mergi mai bine la veterinar ca sa fii sigur ca nu are nicio problema. E mai bine asa.