| Gamyboy a întrebat:

Am un blog pe blogeer si in pagina principala nu mai am loc de postari deoarece maximul de postari este de 500, si nu vreau sa sterg din postarile vechi. Am incercat sa fac o pagina noua dar acolo nu merge decat o postare...ce sa fac? Care e solutia sa mai pot posta? Cum creez o pagina in care pot posta mai mult, dar in acelasi blog? Funda pt raspunsul care imi este de ajutor!happy

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile blogului. Si sa modifici in sitemap. Si in loc de 500 sa pui cat vrei. Dar poti gasi pe google daca dai un search site uri unde i ti creeaza automat un sitemap modificat. Apoi textul din acel sitemap il copiezi peste cel pe care l are blogger. Trebuie sa te informezi putin dar nu e complicat deloc.