| Tania_9268 a întrebat:

Cum sterg o postare de pe TPU? La unele intrebari am raspuns aiurea si chiar vreau sa sterg postarile. Cel care stie primul are o fundita happy

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Tania,
Pentru asta va trebui sa iti raportezi singura raspunsul de 2 ori (o data de pe un cont iar apoi de pe alt cont) sau sa ceri Stellei sa le stearga numai ca ea nu sterge raspunsurile doar daca exista un motiv intemeiat.
Ai grija sa nu abuzezi de butonul cu raportare pentru ca daca raportezi mai mult de 10 pe luna s-ar putea sa fi suspendata pentru un timp de pe site.
Pa, pa

1 răspuns:
| Alberto_8291 a răspuns:

Stiu eu raspunsul:Nu poti!