| Alyn1998 a întrebat:

Am un caine ciobanesc mioritic si imi place de el si daca m-as juca cu el stiu ca se face rasfatat si nu mai latra dar nu m-am uitat sa vad daca are negru in cerul gurii dar nu il vreau nici foarte rau adica sa ma muste si pe mine si sa nu ma lase sa il ating dar eu vreau doar sa latre la un strain
CuM Sa FaC?
funda!

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Acum ma intorc de la munte, si am vazut 3 ciobanesti mioritici cu stapanii lor. Erau foarte simpatici, au stat unde i-au lasat, si au fost cuminti. Nu erau rasfatati, atunci cand a venit un pechinez s-au apucat sa il latre toti 3, dar cand unul din stapani a zis "TACI", imediat au tacut. Eu zic ca ar trebui sa il dresezi, si sa te joci cat vrei tu cu el. Nu trebuie sa il tii inchis...o fi el animal, dar daca tot il ai, da-i atentie, pentru ca e foarte important sa te cunoasca de stapan si sa te apere. Funda?happy