| RoxyRoxy990 a întrebat:

Am un caine si i-a aparut o unflatura pe burta si nu stiu ce este, dar imi dau cu presupusu ca e hernie, dar nu stiu ce fel de hernie este.

4 răspunsuri:
| Vet a răspuns:

Hernie ombilicala, ar putea fi un raspuns, daca e micut gen 2 3 4 luni e cel mai probabil.Ar putea fi un milion de alte chestii.Depinde daca e mobila, ce suprafata are, cat de mare este, daca e uscat, daca e umed.

| vrabiuta a răspuns:

Poate fi o tumoare canceroasa sau sa aive probleme cu glanda cel mai bine e sa-l duci la veterinar

| colectzionarul a răspuns:

De ce nu mergi cu el la doctor veterinar. Cred ca este mai bine decat sa-ti dai cu presupusul