| Bibuşca a întrebat:

Am un catel care creste pana la genunchi ce fel de rasa este o fi pechinez de talie medie cumva?

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna cred ca o fi pechinez or chiar beagle pentru ca se aseamana cat de cat eu am un caine beagle am avut si pechinez
dar depinde ce culoare este cum arata pentru ca nai specificat iti pot da nistre poze cu caini
:
http://www.google.ro/......tp?/search
sper ca ti-am fost de folos:D

8 răspunsuri:
| Bibuşca explică:

Ketammime chiar nu mi-ai fost deloc de ajutor mi-ai dat un raspuns stupid si fara de a ma ajuta

| Bibuşca explică:

Nu nu este beagle.Nu seamana are fata ca de lup dar parinti lui sunt negri cu fetele de lupi dar cresc pana la genunchi

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Sa sit ca sunt multe rase de caini care cresc pana la genunchi. Daca nu-l descri, sau ne arati cum e nu avem de unde sa stim.

| XByancaElenaX a răspuns:

AaAaA inseamna ca ciobanesc german?

Caine lup - Saarloos Wolfhound | Informatii despre Cainele...
100%
Cainele lup, toate informatiile despre rasa Saarloos Wolfhound. Toate rasele de caini pe Zoopedia.

http://www.zoopedia.ro/......s-128.html
Varsta pubertatii - Caini | Ingrijire
28%
Varsta pubertatii. Pubertatea este perioada bulversarilor hormonale, a metamorfozei corporale si comportamentale, a schimbarilor de dispozitie si a inducerii unor noi...

http://www.zoopedia.ro/caini/ingrijirea-cainilor/varsta-pubertatii-98.html
Ciobanescul german - Caini | Caini ciobanesti si caini de cireada
16%
Ciobanescul german. Animal de companie potrivit pentru nenumarate alte sarcini. Tara de origine: Germania. Aptitudini: Animal de companie potrivit pentru nenumarate...

| Dahliaa a răspuns:

Buna! Nu este pechinez de talie medie.Este ciobanesc german iti zic eu!

| MiHaI a răspuns:

Nu cumva shitzu

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Dap am si eu