| RobyTheWest a întrebat:

Am un catel Husky Metis, astazi a vomitat toata mancarea si apa cine stie ce ar putea avea? e bolnav sau doar de la caldura?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie administrat un tratament din cand in cand, pentru viermisori.Ai facut asta? Si cainii uneori din cauza caldurii beau mai multa apa si vomita.

| ligiligi a răspuns:

Buna! poate nu s-a simtit el bine.Nu cred ca e ceva grav. Daca in urmatoarele zile se simte tot asa inseamna ca este bolnav si trebuie sa il duci la veterinar. Daca nu mai vomita inseamna ca pur si simplu nu s-a simtit bine. Funda big grin?

| RockAddicted a răspuns:

Nu stiu ce sa spun tine minte asta e un site cu sfaturi deci uneori nu e bine sa te bazezi doar pe ele! nu suntem veterinari si ar trebui sa consulti unul urgent(pentru ca husky sunt sensibili in sezoanele calduroase)

| Marina5 a răspuns:

1)s-ar putea sa fie de la caldura
2)poate i-ai dat sa manance prea mult.
3)daca crezi ca e bolnav du-te la un veterinar cu catelul tausmug
succes

| RobyTheWest explică:

E mort dejacrying a fost prea tarziu.