| NoNameBitch a întrebat:

cine stie cam cat ar costa un catel husky?love struck

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De la 100 la 200 euro! La 100-200 euro gasesti aici
http://www.olx.ro/cu/husky/c-312
Bafta!

| LaughOutLoud a răspuns:

In jur de 100-200 de euro

| Laura1092 a răspuns:

Sunt destul de scumpi : un pui costa 400, 00- 600, 00ron, iar cei siberieni sunt de la 100-1000 euro

| Dema a răspuns:

De la 100-250 euro, nu mai mult.

| Fluffy_3776 a răspuns:

Buna!
Ei bine, cum ai mai primit raspunsuri, preturile difera, precum difera si rasa, varsta si locul de unde il iei. In medie un Husky costa in jur de 150-200 euro, dar pot ajunge sa coste si mai mult. De asemenea, pretul unui Husky Siberian nu difera prea mult de cel al unui Husky, deci tot in jur de 150-200 euro.
Sper ca te-am lamurit si sper ca te vei distra cu noul tau catelus!:*

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai depinde in functie de ce catel vrei sa.ti iei, dar in medie 98 lei!