| mygirllady a întrebat:

Am un catel shar-pei (baietel) si nu stiu cum sa ii pun nume. Ceva sugestii? dau fundita

9 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si sora mea are un shar-pei si tot baiet e si il cheama Kentlove struck

| MeGustaaaaa a răspuns:

Shary, Peyy, Boy, Miki, Grasunu', Rocky, Buffy, Duffy, Cuti, Labi, Labus, Mucii, Muschii, Sole, Pavi, Tavi, Roby, Robo, Musi, Nughi, Gunter, Rex, Lauri etc...Mai gasesti tu.Multa bafta! Fundita?

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Finn, exprima un nume magic, din o lume cu totul diferita, mai reprezinta si fluierul, sau muzica frumoasa care te vrejeste...

| LikeNobodyElse a răspuns:

Bubu love struck

| iloveunicorns a răspuns:

Jake, tom, botosu, botic, nebunu`, codiţă, lăbuţă, lăbuş, căscatu`, ursuleţ, râmă laughing.

| Goguletzu a răspuns:

Osama binladen,basescu,tomy tzutzu,patrocle,azorel,dutevino,marmelada,bossdeboss,gimi,charles,minge,sot,toby,duru, max, auuuuu

| wowmentol a răspuns:

Max,Nero,Buddy,Spyke,Terry,Rex,Buster,Tit,Cody Duke,Charlie,Jack,Harley,Rusty Toby,MurpHi,Shelby,Sparky,Oscar

| valentin123 a răspuns:

Pai...Labus,Bobica,Ricky,Bob,si cel mai bun nume pe care il pun la un catel este Rex.love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| z3k0 a răspuns:

Ricky, Thomas, Rex, Rocky, Micky