| Andreea2ooo a întrebat:

In curand imi voi lua un catel Bichon Maltez alb (baietel) si nu stiu ce nume sa ii pun! sad Dau FUNDA la cele mai frumoase nume! :* Multumesc!

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Pentru cateva idei, consulta lista asta: http://www.animale.ro/nume-de-caini
Insa cred ca vei avea o idee originala, pe moment, dupa ce il vei lua.

| JockerStoica a răspuns:

Spyke,Bold,Gold,Tyke,Paco,Tako,Seth,Tyson,Rhino,Dino,Bruno,Bonzo. Salut

| o3oDYAo3o a răspuns:

Puffy,fluffy,pufosenie laughing(eu la catelusii dragalasi le zic:pufosenie pufoasa) happy. bobo, boby, bubu, lulu si lista continua, sa imi zici daca ai ales vreunul ='-'=

| Bufonul a răspuns:

Silvestris