| Wolf3 a întrebat:

Am un hamster care mereu roade barele custii. Ce e de facut? Credeti ca e normalsa faca asa ceva?

5 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Da e ceva normal sa roada, insa nu barele ar trebui sa-i iei o pereche si niste jucari tari pentru oasele acestuitahappy mult succes

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pentru aia e hamster, e normal sa roada dar da-i ceva sa roada, roade saracu pe cusca.

| maryo238 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii iei pereche, poate sta foarte bine si singur, nu e bine ca roade barele custii, insa e bine sa roada. pune-i un porumb, sau o bucatica de mar, castravete, o bucate de lemn, sa roada, pune-i o roata pe care sa isi elimine energia. bafta!

| CuteGirlSweet a răspuns:

Ii trebuie femala sau masculbig grinbig grinhee hee
Funda:X

| serban1234 a răspuns:

Este normal, dar ai sa ii iei o prietena/un prieten