| Dizzydizz a întrebat:

Am un hamster si cand adoarme scoate zgomote ciudate.
Ca un chitait
O fi ceva normal? incepe sa imi faca griji
mersi anticipat

4 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Nu cred, intreaba un veterinar.

| Oanny a răspuns:

Am avut si eu un hamster dar din pacate a murit pe 13 septembrie 2009 deoarece era batrana...in fine este normal deoarece noaptea ei se joaca, atunci sunt trezi ei... iar din pacate toata ziua dorm sai pui o rotita sa se joace in ea si daca ai insomnii noaptea scoate cusca cu hamsterul dul in alta camera

| Rina_2681 a răspuns:

Eu tot am un hamster dar cind adoarme nici nu se aude.nu cred ca e ceva normal.intreprinde ceva ca nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sforaie. laughing