| anonim_4396 a întrebat:

Am zona pelviana putin mai tare, imi scoate burta zgomote mai ciudate si am gaze. E normal? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pai impotriva gazelor poti folosi dicarbocalm, vaginul poate scoate sunete/zgomote ciudate cand se ""inunda"" prea tare de la excitatie sau dupa ce a avut loc orgasmul si juisarea continua.

| minrest a răspuns:

Pozitiv pentru toate trei. Buna seara.

| SkyPilot a răspuns:

Ultimele doua sunt inrudite. Ia ceva impotiva gazelor. Daca problema e de lunga durata, vezi un medic. Problema e la stomac, nu e de natura sexuala.
Zona pelviana e mai tare decat de obicei? Nu e clar. La toate fetele zona pelviana este mai tare decat alte zone happy